TERAS KATI APART DAİRE

3.Katta bulunan apart dairemizdir. Bu apart dairemiz apart otelimizde tek kat üzerinde bulunan en geniş dairesidir. Geniş aileler için tasarlanmış olup 2+1 şeklindedir. Daire tam kat üzerine konumlanmış olup dairenin çevresini çepeçevre saran çok büyük bir terasa sahiptir. Dairemiz terasla beraber en az 130 metrekaredir.

Bu daire tipinde 2 adet yatak odası genişçe bir salon mevcut olup, kendine ait 1 adet banyo-tuvalet, amerikan mutfak ve balkondan oluşmaktadır. Bu dairelerimizi genellikle 2 aile birlikte tatil yapmak isteyen aileler, arkadaş grupları yada çekirdek ailesinin dışında anne-babasını da tatilden yararlandırmak isteyen misafirlerimiz tercih etmektedir.

Teras katı şeklinde olan apart dairemizde toplam 7-8 kişi(çocuk dahil) kalacak şekilde tasarlanmıştır. Konaklayacak kişi sayısı 7-8 kişiyi geçiyorsa lütfen telefonla bilgi alınız. Özellikle geniş ailelerin tercih ettiği 2+1 teras katı apart dairemiz maalesef 1 adet olduğu için lütfen rezervasyon yaptırmakta gecikmeyiniz. Teras katı apartımız hem deniz, hem dere hem de orman manzaralıdır.

TERAS KATI APART ÖZELLİKLERİ

Tuvalet- banyo
Açık amerikan mutfak
Mutfakta kullanabileceğiniz her tür mutfak eşyası
Kettle
Büyük boy buzdolabı
Bulaşık makinası
Salonda 1 adet çekyat (kanepe), 2 adet tek kişilik yatak
1 adet koltuk
Büyük boy televizyon
Hem terasınızda hem de içeride yemek yiyebileceğiniz masa ve sandalye grubu
Her iki yatak odasında ayrı ayrı çift kişilik yatak, yatak odalarının birinde tek kişilik 2 adet yatak
Yatak odalarının bir tanesinde beşik
Giysi dolabı
Elektrikli şofben
Saç kurutma makinası
Çamaşır makinası
Mangal yapabilmeniz için gerekli gereç
Balkonda salıncak

KONAKLAMA GİRİŞ 15:00 // ÇIKIŞ 11:00