REZERVASYON PROSEDÜRLERİMİZ

KUMCAĞIZ TATİL KÖYÜ REZERVASYON PROSEDÜRLERİ

Kumcağız Tatil Köyü Apart Otel'inde konaklamaya karar verdiyseniz lütfen aşağıdaki yapılması gerekli olan prodesürleri dikkatlice okuyunuz.

 

1) Rezervasyon yaptıracaksanız muhakkak www.kumcagiztatilkoyu.com web adresinin giriş sayfasında yer alan ön rezervasyon formunu yada direkt rezervasyon formunu doldurarak işlemlere başlıyorsunuz. Bu formla ön kayıt bilgileriniz Kumcağız Tatil Köyü Apart Otel yetkililerine ulaşmış olup ön rezervasyonunuz da kayda geçmiş olur. Sizlere ya mail yolu ile ya da telefon yolu ile mutlaka dönüş yapılır.

 

2) Rezervasyon formunu doldurduktan sonra yapılacak 2. aşama konaklanacak gün sayısı hesaplanır ve ödenecek tutarın en az yüzde ellisi aşağıda belirtilen havale numaralarına yatırılarak rezervasyon kaydı resmileştirilir. Kaporası gönderilmemiş rezervasyonlarda rezervasyon resmileşmediği için sorunlar çıkabilir o yüzden muhakkak rezervasyonunuzu yaptırdığınızda kaporanızı gönderiniz. Bazı özel günlerde bayram,yılbaşı, .... v.s yoğun geçen günlerde ödemenin tamamının yatırılması şartı vardır. 

Havale Numaralarımız TL Hesabımız

Hesap Adı: Hamide Şensöz , Garanti Bankası Levent Şubesi, Şube Kodu: 401 Hesap No: 6645620 IBAN: TR 82 0006 2000 4010 0006 6456 20

 

3) Konaklamaya geldiğiniz gün ilk önce konaklayacak misafirlerimizden 18 yaş ve üzeri olanların kaydının tutulabilmesi adına kimlik girişlerinin yapılması için resepsiyonda işlem yapılması gerekmektedir. Giriş ve çıkış günleri tutulup imzalar atılarak geri kalan ödeme var ise tahsil edilerek apart anahtarları teslim edilir. Konaklama başlamadan önce konaklama ücretinin tamamını misafirimiz resepsiyona ödemek zorundadır. Bu işlemlerden sonra apart girişleri için personelimiz apart dairenize kadar sizlere yardım ve eşlik eder. 

 

4) Konaklamalarınız sırasında ihtiyaç duyduğunuz birşey olursa otelde görevli personelden konu ile ilgili yardım ve destek alabilirsiniz.

 

Aklınıza takılan bir soru olursa lütfen arayınız 0507 380 53 97 Hamide Şensöz