DUBLEKS APART DAİRE

2. ve 3. kata hakim olan apart dairelerimizdir. Bu apart dairelerimizi, iki aile bir arada tatil yapmak isteyen yada geniş aileler tercih etmektedir. Binamızda bahçe katından değil direkt binanın 2.katından duplekse giriş yapılmaktadır.

Dubleksimizin 1.katında ve 2.katında ayrı ayrı 1+1 odalar bulunmaktadır. Yani dubleksin 1.katında 1 adet yatak odası ve salon, banyo mutfak bulunmakta ve yine dubleksin 2.katında da 1 adet yatak odası ve salon bulunup ayrı banyo yer almaktadır. Dubleksimizin her iki katında da balkon bulunmaktadır. Hem 2.katta balkon hem de 3.katta çok geniş bir teras bulunuyor. İster yemeklerinizi balkonda isterseniz de terasda yiyebilirsiniz.

2 aile tatil yapmak isteyenler için bulunmaz fırsat. Bu apart tipinde her ailenin yatak odaları ve banyoları birbirinden bağımsız katlarda olduğu için tatilcilerin en çok tercih ettiği dairemizdir. Dupleks apart tipinde hem birlikte tatil yapmış hem de birbirinden bağımsız rahat ve daha huzurlu bir tatil geçirmiş oluyorsunuz.

Dubleks dairelerimiz toplam 7 kişi(çocuk dahil) için tasarlanmıştır. Konaklayacak kişi sayısı 7 kişiyi geçiyorsa lütfen telefonla bilgi alınız. Dubleks dairelerimizin içinde toplam 2 adet yatak odası, 2 adet salon, 1 amerikan mutfak, her katta 1'er adet banyo-tuvalet bulunmaktadır.

Özellikle geniş ailelerin tercih ettiği dubleks dairelerimiz maalesef 4 adet olduğu için lütfen rezervasyon yaptırmakta gecikmeyiniz. Dubleks dairelerimiz hem deniz hem de orman manzaralıdır.

DUBLEKS APART DAİRELERİMİZİN İÇİNDE

2 adet tuvalet- banyo
2 adet açık amerikan mutfak
Mutfakta kullanabileceğiniz her tür mutfak eşyası
Kettle
1 adet büyük boy buzdolabı
1.kat salonda 1 tek kişilik yatak, 1 çekyat
2.kat salonda 2 adet tek kişilik yatak
Her katta televizyon
İster balkonunuzda isterseniz de içeride yemek yiyebileceğiniz masa ve sandalye grubu
Her katta da yatak odalarında ayrı ayrı çift kişilik yatak
Giysi dolabı
Elektrikli şofben
Saç kurutma makinası
Çamaşır makinası
Bulaşık Makinası
Her iki kat balkonunuzda da mangal yapabilmeniz için barbekü
Kışın ısınmak için duvar tipi üflemeli ısıtma cihazı

KONAKLAMA GİRİŞ 15:00 // ÇIKIŞ 11:00